14 Kasım 2011 Pazartesi

ALDIM Kİ ONLİNE ALIŞVERİŞ SİTESİ

 

Şimdi alışveriş daha kolay Aldımki, en hızlı ve güvenilir şekilde online alışveriş yapmak istediğinizde size aracılık edecek,sizi mutlu edecek alışveriş sitesi.

E-Ticaret sektöründe yerini alan Aldımki sitesi sizlere bulunduğunuz yerden alışveriş yapma kolaylığı sunuyor. Birçok kategori başlığı içerisinde toplanan geniş ürün çeşitleri ile hizmet sağlamaya başladı.

En hızlı ve en güvenli alıverişler için sıklıkla ziyaret edeceğiniz Aldımki profesyonel bir şekilde tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak. Online alışverişleriniz için sizlere aracılık edecek aldimki.com sitesi sağladığı hizmet kalitesiyle de daha şimdiden herkesin ilgisini ve beğenisini toplamayı başardı.

Aldımki internet sitesinde; bilgisayar, elektronik, beyaz eşya, mutfak, outdoor, hobi, güvenlik, kitap, film, müzik, kişisel bakım, tv ürünleri, sağlık, spor, fitness, giyim, aksesuar, özel ve hediyelik eşyalar, ev, dekorasyon, bebek, çocuk, otomotiv, hırdavat, bahçe gibi birçok kategoride aradığınız tüm ürünleri bulacaksınız.

Online alışverişe çıkmak istiyorsanız, bu hizmetin en güvenli ve en yüksek kalite ile sizlere sunulmasını istiyorsanız adresiniz Aldımki(com)

Almak istediğiniz ürünleri anında bulabilir bir tıklama ile sepete atabilir ve size en uygun ödeme şeklini seçerek çok kısa zamanda alışverişlerinizi bitirebilirsiniz. Siparişleriniz sağlıklı şekilde istediğiniz yere teslim edilir. Aldımki sitesinde E-bültene kayıt olarak herkesten önce fırsatlardan haberdar olabilirsiniz.

Aldımki kategorilerinde aradığınız her ürünü bulacaksınız. Her türlü ihtiyacınızı karşılamak üzere hazırlanan bir mağazadır. Aldımki sitesi müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir hizmet sunmayı ilke edinmiştir.

Aldımkinin yeni ve kaçırılmayacak fırsatlarını takip edip kazançlı çıkabilirsiniz. Akdımki ile online alışverişleriniz bundan sonra çok daha keyifli olacak.ürün sitesine git

FACEBOOK PARA KAZANMA STRATEJİLERİ FACEBOOK'TAN
 NASIL PARA KAZANIRIM ?


DOĞRU STRATEJİLERLE
MÜMKÜN MÜ ?

Doğru Stratejiler ile Facebook tan para kazanabilirsiniz. Facebook sosyal medya platformu pek çok üyesine yalnızca eğlence amaçlı bir ortam olarak görünebilir. Ülkemizde aktif olarak Facebook kullanan 29,5 Milyon kişi var ve bu kişilerin %90' ı Facebook sosyal medya platformunu eğlence amaçlı ve paylaşım veya zaman geçirmeye yönelik aktiviteler ile kullanmakta; fotoğraf etiketleyip, komik videolar izlemekte ve oyun oynamakla meşgul. Belki sizde bu kitlenin içindesiniz.

Siz hem eğlenip hem para kazanmayı  istemezmisiniz? Kim istemez ki! Facebook Para Kazanma Stratejileri rehberinde anlatılan strateji ve metotları kullanarak facebookta ürün veya hizmet tanıtımları yapan ve internetten gelir elde eden kişilerin olduğunu biliyor musunuz?

Ülkemizdeki facebook kullanıcı sayısının kalan %10' luk kısmı, para kazanma hedefi ile facebook sosyal medya pazarlama stratejileri geliştirerek evde ek kazanç elde ediyor. Aylık düzenli olarak internetten kazanç sağlıyor.

Facebook Para Kazanma Stratejileri rehberi en basit şekilde internetten para kazanma yollarını ve sosyal paylaşım siteleri için pazarlama stratejileri geliştirmeyi anlatan zengin bir kaynaktır.http:/www.parakazandıranisler.tk/ 

AYDA 1000 TL KAZAN....


AYDA 1000 TL KAZAN

Netten kazanç sağlamak isteyenler için. 
 Netten kazanç sağlamak isteyenler için.


AYDA
1000TL KAZAN 
             
1000 TL, kullanıcılarına zenginlik vaadi vermeyen, fakat maaş gibi ortalama 1000 TL'lik nakit kazancı garanti eden bir sistemin anlatıldığı bir kaynaktır.


Herkesin evinde tek başına yapabileceği iştir ve herhangi bir sıradan pazarlama işi de değil!


Netten para kazanmak isteyen kişiler bu seti aldıklarında 1 ayda 1000 tl kazanç oluşturabilecekler. E-kitabın içindeki sistem mantıklı ve çoğu internet çalışanlarının para kazandıkları ve gelir elde ettikleri bir sistemdir. Farkı ise ilk ayda 1000 tl kazanmanızı sağlayacak donanıma sahip olmasıdır. Google adsense yi duymayanınız yoktur. Tüm web site sahibi kişiler Google reklam araçları ile kazanç sağlar.


1000 TL Kitabı sitesindeki yöntemin kaynağı da buna dayanmaktadır. Kitabı indiren kişilere bir site hediye edilir. Bunun dışında bu web siteye gerekli olan ziyaretçi hitini ise facebook kanalıyla yapmaktadır. Facebook sosyal ağını bilmeyen yoktur; birçok kişi facebook'u tam bir reklam yeri olarak değerlendirmektedir. Çünkü 500 milyon üyesi bulunmaktadır ve tanıtım için ideal bir alandır.Reklam ve tanıtım için bulunmaz bir imkan sunmaktadır.

1000 TL kitabında da anlatılan sistemde ise, facebook sitesi üzerindeki bu reklam potansiyelini kullanarak 1 haftalık bir çalışma ile hemen 100 bin kişiden oluşan bir kitleye, reklam kapasitesine ulaştırmaktır. Çok zekice düşünülmüş olan bu sistemi uygulayan her kişi 1 haftada bu sayıya ulaşabilir. Devamında websitenizin tanıtımını yapıyor ve web sitenize gelecek ziyaretçiler reklamlarınıza tıkladıkça sizler de paranızı alıyorsunuz. Böyle muhteşem bir sistem işten anlayan ya da anlamayan her kişiye aylık 1000 tl kazandırmaktadır.Bu hayal değildir. Yeterki siz isteyin....


1000 TL E-Kitabı 'ayda 1000 TL' diyor, ancak evde yaşadığınız kaç kişi varsa, 18 yaş üstü olması şartıyla, isterseniz onların adına da uygulayıp her bir birey için ayrı ayrı 1000 TL kazanç sağlayabilirsiniz. 1000 TL E-Kitabı ile paylaşılan bu kazanç yönteminin asla riski bulunmamaktadır!http:/www.parakazandıranisler.tk/
 

5 Kasım 2011 Cumartesi

TATTOO DÜNYASI

                              tattoo dünyası

MADEM DÖVME YAPTIRACAKSIN  O ZAMAN DÖVMENLE FARK YARAT, FARKLI OL. BÜTÜN GÖZLER SENDE OLSUN..............

                   Dövmeniz yeterince ilgi çekici değilmi ?


Bir çok ülkeden tattoo arşivi edindim. Daha sonra kendim dövme tasarımı yapmaya başladım. Şuanda Almanya ve Hollanda'da bir çok Tattoo stüdyosuna dövme tasarımı yapıp satıyorum. Yabancı ülkelerde kullanılan ve hiç kullanılmayan tasarımlarımı ve edindiğim 15.000 adetlik tattoo arşivimi sizinle paylaşıyorum.

 Bu paketi aldığınızda Bunların yanı sıra 3 kereye mahsus olarak özel tasarım hakkı kazanıyorsunuz. İsterseniz hayal dünyanızı tasarlayalım, isterseniz isminizi veya baş harfinizi tattoo haline getirelim, ya da paketteki bir dövmeyi isminize uyarlayalım...

4 Kasım 2011 Cuma

Yeni Başlayanlar İçin İnternetten Para Kazanmak
"Yeni Başlayanlar için Internetten Para Kazanmak" kendi ürününüz ya da e-mail listeniz olmadan başlasanız da uygulayabileceğiniz metodu anlatır. Bu metod
her şeye sıfırdan başlayıp oluşturmanızı sağlayacak bilgileri içerir.

 
Yıllar boyunca internetten para kazanmak için sayısız farklı tavsiyeler, teknikler ve stratejiler denendi. Satın alınan e-kitaplarda ve raporlarda nadiren açıklanan gizli bir model vardır.

Para harcadığınız her ürünün satış metninin içinde satıcının para kazanmak için kullandığı gizli bir konsept vardır ve bu sizin kendinizin kolayca uygulayıp, iyi paralar kazanabileceği bir konsepttir. Bu e-kitapta açıkça anlatılan basit "Yeni Başlayanlar için Internetten Para Kazanmak" metodunu anladığınızda, sıfırdan başlayarak işe nasıl koyulacağınızı, bunun sonucunda, istediğinizde ve ihtiyacınız olduğunda elinize nasıl para geçeceğini biliyor olacaksınız.

Bu e-kitap ne hakkındadır?
 
Bu e-kitap doğru şekilde takip edildiğinde, size her zaman paranın olduğu yere götüren gerçeği gösterecektir. Kolay yollar takip edilerek de iyi paralar kazanılabileceği gerçeğidir.

Bu e-kitapta bulacağınız bazı başlıklar...
·         Rakiplerinizin bir çoğunun gözardı ettiği para kazanma fırsatları nasıl saptanır? Muhtemelen, 1000 TL, belki de daha fazlasını farkında bile olmadan şu an bir kenara atıyorsunuz. Neden ? Kolay yoldan para kazanma fırsatını kaçırmak hoşunuza gider mi?
·         Bu işin guruları tarafından oluşturulmuş ürünlerin ardındaki büyük sır. İster inanın, ister inanmayın guru adıyla da bilinen en büyük rakipleriniz rutin olarak paranızı almak için "Para Sırrı"nı kullanıyorlar. Asıl mesele, sizin yapamayacağınız bir şey yapmıyorlar. Bunu siz yapın.
·         Muhtemelen sizin de her gün sildiğiniz spam (junk) e-maillerden nasıl para kazanılır?
·         İstediğiniz ve ihtiyacınız olduğunda size para kazandıracak basit gerçek. Sitenizden gelip geçen herkesin gizli bir arzusu vardır. Eğer bunun ne olduğunu biliyorsanız, tek yapmanız gereken size ne kadar para vereceklerini söylemektir ve emin olun bunu yapacaklardır.
·         Saklı tutulan en iyi başarı sırrı. Herhangi bir yerde, bu fikrin konuşulduğunu, tartışıldığını nadir olarak görürsünüz çünkü temelde bunu kullanan insanlar bunun ne kadar etkili olduğunu ve herkesin yapabileceği kadar basit olduğunu açığa vurmak istemezler. Ayrıca bununla para kazanmaya başlamak için paraya ihtiyacınız yoktur.
·         Başarı hakkında temel gerçek. Temel fikri anlamadan, muhtemelen olmak istediğiniz yerde asla olamayacaksınız. Önce temel fikri öğrenmelisiniz..
Ve daha fazlası!


Açıklama: Açıklama: Açıklama: Yeni Başlayanlar için 
Internetten Para KazanmakInternetten Para Kazanmak:Kolay ve Hızlı Metod

PARA KAZANDİRAN İSLER

Netten kazanç sağlamak isteyenler için.  

                                                                                     

Resim yazısı ekle
        
AYDA 1000 LİRA                                       


 1000 TL, kullanıcılarına zenginlik vaadi vermeyen, fakat  maaş gibi ortalama aylık 1000 TL'lik nakit kazancı garanti eden bir sistemin anlatıldığı bir kaynaktır.

Bu sistem herkesin evinde tek başına yapabileceği iştir ve herhangi bir sıradan pazarlama işi de değil!

Net’ten para kazanmak isteyen şahıslar bu seti aldıklarında 1 ayda 1000 tl kazanç oluşturabileceklerdir. E-kitabın içindeki sistem mantıklı ve çoğu internet çalışanlarının para kazandıkları bir sistemdir. Farkı ise ilk ayda 1000 tl kazanmanızı sağlayacak donanıma sahip olmasıdır. Google adsense yi duymayanınız yoktur. Tüm web site sahibi kişiler Google reklam araçları ile kazanç sağlar.Bu çok da zor bir iş değildir.

1000 TL Kitabı sitesindeki yöntemin kaynağı da buna dayanmaktadır. Kitabı indiren kişilere bir site hediye edilir. Bunun dışında bu web siteye gerekli olan ziyaretçi hitini ise facebook kanalıyla yapmaktadır. Facebook sosyal ağını bilmeyen yoktur; birçok kişi facebooku tam bir reklam yeri olarak değerlendirmektedir. Çünkü 500 milyon üyesi bulunmaktadır ve tanıtım için ideal bir alandır. Burada önemli olan çok sayıda kişiye ulaşmak ve ürünün satılmasına vesile olmaktır.Şu an bunu birçok kişi aktif bir şekilde yapmaktadır.
1000tl kitabında da anlatılan sistemde ise, facebook sitesi üzerindeki bu reklam potansiyelini kullanarak 1 haftalık bir çalışma ile hemen 100 bin kişiden oluşan bir kitleye, reklam kapasitesine ulaştırmaktır. Çok zekice düşünülmüş olan bu sistemi uygulayan her kişi 1 haftada bu sayıya ulaşabilir. Devamında websitenizin tanıtımını yapıyor ve web sitenize gelecek ziyaretçiler reklamlarınıza tıkladıkça sizler de paranızı alıyorsunuz. Böyle muhteşem bir sistem işten anlayan ya da anlamayan her kişiye aylık 1000 tl kazandırmaktadır.

1000 TL E-Kitabı 'ayda 1000 TL' diyor, ancak evde yaşadığınız kaç kişi varsa, 18 yaş üstü olması şartıyla, isterseniz onların adına da uygulayıp her bir birey için ayrı ayrı 1000 TL kazanç sağlayabilirsiniz. 1000 TL E-Kitabı ile paylaşılan bu kazanç yönteminin asla riski bulunmamaktadır!CTT İNGİLİZCEYİ DAHA KOLAY ÖĞRETİYOR!

KOLAY İNGİLİZCE ÖĞRENİN!..
Bugünlerde pratik İngilizce öğrenebilmek için herkes arayış içerisinde. İnternet kullanımının giderek yaygınlaşması İngilizce için olan talebi daha da çoğalttı. Çağımızda İngilizce bilmemenin kendi kabuğuna çekilmek olduğunu bilenler, bu soruna çözüm bulmak isteğindedirler. Ancak bir çoğumuz vakit, para, ve motivasyon noksanlığı gibi nedenlerle İngilizce eğitimini devamlı erteliyoruz.

2,5 yıllık bir çalışmanın ardından, 2005 yılında Turbo İngilizce programını oluşturan CTT English, evde İngilizce öğrenmeyi isteyen ama bu konuda da yetersiz kalan insanları hedef alarak yayın hayatına girdi. İlk bakışta CTT yani Renkli Tercüme Tekniği ile dikkat çeken sesli Turbo İngilizce Kitapları, kursa gitmeden İngilizce öğrenmeyi isteyenlere büyük kolaylık sağlıyor.

CTT tekniği sayesinde İngilizce cümleler, Türkçe kadar kolay anlaşılır bir hale getiriliyor. İlk önce İngilizce cümleler, kelime kelime ve ek ek renklendiriliyor. Bundan sonra yine aynı yöntemle Türkçe anlamı veriliyor. Sesli Turbo İngilizce Kitaplarını kullanacak kişiye ise tek bir şey kalıyor. Bu da renkleri eşleştirmek ve İngilizce cümlenin karşılığını çabucak kavramak. Bu teknik ile programda geçen 3500 cümlenin anlamını çözmek için vakit kaybı söz konusu olmuyor.